MENU

O mnie

Jestem psychoterapeutą, ukończyłam całościowy 4 letni Kurs Psychoterapii Atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Podstawowy i Zaawansowany Kurs Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin, jestem nadzwyczajnym członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Specjalizuję się w terapii par i rodzin.

Na co dzień pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej, prowadzę sesje psychoterapii indywidualnej dorosłych  cierpiących na zaburzenia lękowe, depresyjne, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, zaburzenia psychotyczne, kontynuacja leczenia poszpitalnego, praca z pacjentami onkologicznymi, po stracie bliskich.

W gabinecie prywatnym zajmuję się przede wszystkim terapią par i rodzinną w podejściu systemowym. Pracę swoja poddaje regularnym superwizjom u klinicysty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i nauczyciela terapii systemowej Wojciecha Lindera w Poznaniu.

 W niedługim czasie planuję uzyskać ogólnopolski certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W dorobku pracy zawodowej mam paroletnie doświadczenie z pacjentami onkologicznymi i terminalnymi (staż kliniczny i praca w Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.).